Temat: [Mondeo 2007-2014] Montaż czujników parkowania
View Single Post
Stary 07-03-2020, 15:59   #432
Marantz87
ford::beginner
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 13-02-2019
Skąd: Irlandia
Model: Mondeo mk4 FL
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2012
Postów: 38
Domyślnie Odp: Montaż czujników parkowania

Cytat:
Napisał michaael15 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szukaj na allegro, nie wiem czy ktoś zagląda na numery katalogowe tego, używki można tanio znaleźć. Z tyłu będziesz miał okrągłe na zatrzaski, bo polift to ma chyba taką listwę na dole zderzaka. Z przodu będzie miał dwa przyklejane z "skrzydełkami" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i dwa są montowane w kratkę, ważne żeby lewą i prawą stronę mieć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Co do przycisku to chyba każdy zadziała, aby był dzielony z ESP Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W polifcie są dwa czujniki w listwie i dwa w zderzaku pod odblaskiem , te w listwie są na zatrzaski ale dwa na obrzeżach są wklejane od wewnątrz zderzaka przez co czujniki jest równo ze zderzakiem ,wykluczając kombi bo tam chyba jest zatrzaski .Z przodu mam cały kompletnym zderzak z drl i pdc. Teraz pytanie czy te z przodu koszyczki są takie same jak do tyłu. Nie mam przycisku ESP tylko start stop.

Ostatnio edytowane przez Marantz87 ; 07-03-2020 o 21:51
Marantz87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem