Temat: [Mondeo 2014- ] Modyfikacja fabrycznego audio
View Single Post
Stary 27-02-2020, 11:56   #401
Christophoro79
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 18-02-2020
Skąd: Koszalin
Model: Ford USA Fusion SE
Silnik: 2,5 l
Rocznik: 2014
Postów: 14
Domyślnie Odp: Modyfikacja fabrycznego audio

Cytat:
Napisał wasi69 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega Christophoro79 polecił głośniki JL AUDIO C1-650 ... do nich nie trzeba żadnego wzmacniacza? Nie jestem jakimś super audiofilem i nie będzie to auto pokazowe, ale na miłość boską niech te papiery już przestaną pierdzieć do ucha... Ironi, ACDC, Metallica wszyscy by wyrwali te głośniki z drzwi gdyby się dowiedzieli na czym ich słucham xDGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Drzwi wygłuszę tymi matami samoprzylepnymi, bo rozbierałem je już raz do wymiany lusterek składanych więc to pestka..
Jak na moje ucho, różnica jest spora w stosunku do fabrycznych.
Mają one jedynie 50 W RMS i fabryczne radio daje im radę. Specjalnie nie brałem mocniejszych. Procesor DSP z wzmacniaczem, który zamówiłem, również powinien dać im radę (ma około 45 W x 4 RMS), a dodatkowo wszystko dostroję jeszcze. Zależy mi na jakości dźwięku, nie na hałasie.
Jak zamontuję już ten DSP, wtedy będę się zastanawiał, czy warto jeszcze mały sub do bagażnika włożyć.

Samochód który kupiłem jest tzw. DUB Edition. Niestety poprzedni właściciel (albo pośrednik) wypruł, co się dało. Zostały wygłuszenia, jakieś podświetlenia ledowe, a w bagażniku odcięty kabel masy od wzmacniacza grubości kciuka... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pewnie była tam szafa grająca.
Christophoro79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem