Temat: [Ogólne] aktualizacja dla sync 3
View Single Post
Stary 17-02-2020, 23:41   #717
piotrek55
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 25-01-2020
Skąd: Warszawa
Model: S-Max
Silnik: Diesel 2.0
Rocznik: 2018
Postów: 6
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Stąd, że się na tym trochę znam...
Architekturę systemów Forda i wzajemne powiązania informacyjne poszczególnych modułów jakoś tam ogarniam...

[...]

Aktualizacja Sync3 mapami może coś tam zmienić - w końcu wraz z mapami wgrywane jest całe oprogramowanie ich wizualizacji i obsługi.
Standardowo nie ma to wpływu na wydajność Sync3.
Jasne, rozumiem, ja z S3 i Fordem w ogóle mam styk od killkunastu dni - więc pewnie ciężko o bardziej zielonego gościa na tym forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z kolei na oprogramowaniu i systemach informatycznych się znam (tak, nie samochodowych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) - i straaaasznie ciężko mi uwierzyć w koincydencję updatu i kwestii 'zegarowej'. Po prostu to się wydarzyło razem.

Bo absolutnie uznająć Twoją wiedzę o architekturze systemów Forda - czy przez pobranie softu ze strony Forda i wsadzenie pena do USB aktualizuje się tylko S3? Nic innego, nie mogą się zaktualizować np. kod obsługi zegarów? Bo może to nie jest wykluczone... Ok, nie mam pojećia czy tak czy nie. Mogę podesłać listę plików, które były w tej aktualizacji - o ile to ma coś wnieść.

Zaktualizuję mapy, napisałem też do Forda, w skrajnym przypadku zostaje serwis.

Tak czy inaczej dam znać co i jak - może się przyda innym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez piotrek55 ; 17-02-2020 o 23:45
piotrek55 jest offline   Odpowiedź z Cytatem