Temat: [Ogólne] aktualizacja dla sync 3
View Single Post
Stary 17-02-2020, 22:28   #714
piotrek55
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 25-01-2020
Skąd: Warszawa
Model: S-Max
Silnik: Diesel 2.0
Rocznik: 2018
Postów: 6
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jedno z drugim w takim samym związku jak "skiśnięcie mleka w lodówce tuż a nawet w trakcie aktualizacji Sync3".
Zachowanie zegarów może mieć 100 różnych przyczyn luźno lub wcale nie związanych z aktualizacją Sync3. Np. nadmierne wyładowanie akumulatora w związku z uruchomieniem aktualizacji nie na włączonym silniku.
Zgadywanie nic nie da. Tyle razy już tu było pisane, że warto poczytać zanim człowiek zabierze się za rzeczy dla siebie nieco egzotyczne...
pełna zgoda - dlatego czytałem wcześniej jak taką aktualizacje zrobić, poszukałem potencjalnych problemów - i nie znalezłem niczego, co by mnie zniechęciło do jej zrobienia.
Wgrałem update na włączonym śilniku (nawet w trakcie jazdy).

A tak z ciekawości - skad przekonanie, że to oprogramowanie nie ma żadnego wpływu na działanie zegarów? Chyba dość ciężko to potwierdzić bez analizu kodu źródłowego tego softu...

Będe szukał dalej, w skrajnym przypadku serwis...

Bump:
Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cuda się czasami dzieją Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zrób aktualizację drugą która Ci proponuje strona Forda (1.30h) siedzenia w aucie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jest jakiś pomysł, po średnio udanej dotychczasowej akcji nie chciałem ruszać map - bo niby jaki to może mieć związek - ale może to też nie są same mapy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
piotrek55 jest offline   Odpowiedź z Cytatem