View Single Post
Stary 07-02-2020, 20:03   #55
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,051
Domyślnie Odp: Zmiana mocy 150->180 KM Forscanem

Cytat:
Napisał Przemek ST Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Żal ściska teraz że nie da się ludzi w balona robić i zaczyna się agresywny marketing.
Ponieważ to na razie Pan wykazuje jakąś niezrozumiałą nerwowość a ja jestem cały czas nader spokojny - to pokażę Panu dlaczego o 2.0EB Pan nie wie NIC a ja sporo...
Soft do wersji 203KM w MK5 to np. FS7A-14C204-AEE a do wersji 240KM to np. FS7A-14C204-ADE. Może Pan próbować to "zamienić kodami FORScana".
Natomiast jak już Pan wreszcie zauważy, że to ślepa uliczka - może Pan wykorzystać podane powyżej info o sofcie do zamiany. Par softów jest więcej.
Sytuacja błądzenia oraz solidnej wiedzy może być tu jeszcze eksploatowana w dowolnym kontekście...
Jak się wie o co w tym chodzi (ma wiedzę...), to dochodzenie do niezbędnych informacji nie jest trudne, choć ciągle wymaga czasu i doświadczenia.

Z tego powodu ja biorę za swoje usługi pieniądze i nie kryję się z tym. Pana amatorskie działania nie mają dokładnie żadnego wpływu na to, że ludzie ciągle do mnie dzwonią i umawiają się na usługi. Powód jest bardzo prosty - u mnie NIGDY nie pada "nie wiem dlaczego tak jest"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja wiem dlaczego lub przynajmniej umiem powiedzieć jakie czynniki mogą mieć wpływ na dany efekt.

Tak więc nie mam żadnych negatywnych odczuć w stosunku do Pana działań. Są mi obojętne.
Jednak doradzam odrobinę refleksji nad tym - jeśli ktoś komentuje, że brak wiedzy prowadzi Pana do pisania bzdur - to sugeruję po prostu pochylić się nad Internetem czy czym tam jeszcze i odrobić lekcję...
Może Pan ją wtedy sfilmować i zbierać swoje "łapki".
Jak Pan może zauważył - jak nie mija się Pan z prawdą w tych filmach - to pochwalę. A jak mija się Pan grubo - to jasno to wskażę.
Powodzenia.

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 07-02-2020 o 20:10
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem