View Single Post
Stary 01-02-2020, 17:43   #1
metteorek
ford::amateur
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 16-10-2019
Skąd: Jasło
Model: Ford Mondeo Mk3
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2003
Postów: 4
Unhappy Kontrolka świec zarowych. Samochód gaśnie

Witam wszystkich forumowiczów. Moje problemy zaczęły się w trasie gdy nagle samochód 2 razy przerwał i zgasł. Później udało mi się go odpalić i pomalutku dojechałem do domu. W domu postanowiłem zmienić filtr paliwa więc odpiolem stary, włożyłem nowy zalany ropa do pełna i samochód odpalił odrazu po czym po 5 minutach zgasł i już nie chciał odpalić. Wiec postanowiłem spróbować go odpowietrzyć to znaczy poluzowałem nakrętki wtrysków i kręciłem aż zacznie lecieć ropa bez bąbelków. Po zabiegu samochód nie chciał odpalać więc spróbowałem na plaku i po kilku psiknieciach zapalił i trzymałem go na gazie około 2500rpm przez 15 minutek i samochód zgasł ale później odpalił i tak sobie chodzi że 3 minuty po czym zaświecą się sprężynki i samochód zgasnie. Gdy potrzymam go dłużej na gazie to samochód chodzi około 10 minut i
gaśnie już bez sprężynek.

Może mieć to związek z tym że popsikalem filtr powietrza
K2 motorstart? Proszę bardzo o pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i z góry przepraszam za wszystkie błędy i dziękuję i pozdrawiam!
metteorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem