Temat: [S-MAX 2006-2015] Radio 2 Din Android
View Single Post
Stary 15-01-2020, 06:56   #1997
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał rzeczka0311 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie to gniazdo główne w chińczyku budzilo moje wątpliwości, ciężko było je wpiąć /wiadomo-to nie FoMoCo/, ale powtórzyłem to kilka razy i było ok, Dzięki za podpowiedź z tą masą. A swoją drogą to skladaleś te radia gdzieś na linii produkcyjnej w Pekinie?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.znasz wszystkie myki...chylę czoła.
Jeszcze jedna zagadka: strzałki do przewijania utworów na kier. są zamienione tzn.prawa przewija w lewo...ktoś coś? Sory jak było gdzieś w wątku ale przeczytałem ponad 100 stron i nie spotkałem się z tym problemem. Ktoś na YT w komentarzach napisał że pomogła zamiana TypuCan na Skoda&VW w FactorySetings ale u mnie to nie pomaga.
W ustawieniach can jak wybierzesz mondeo Simple, pokazuje na dole opcję i jest tam opcja KEY może być zaznaczona na SWAP lub NORMAL jeśli jest SWAP zmień na normal , i odwrotnie jak jest normal zmień na SWAP.
To znaczy że sterowanie z kierownicy ci już działa?
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem