View Single Post
Stary 16-12-2019, 11:24   #30
Artoorek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-11-2019
Model: Ford Edge
Silnik: 3,5l V6
Rocznik: 2015
Postów: 19
Domyślnie Odp: Czujnik temperatury zewnętrznej AAT

Cytat:
Napisał rysiula Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ty masz wersję titanium więc żaluzja na pewno byla.
Mam Titanium z silnikiem 3,5l V6, w autach z tym silnikiem podobno żaluzji nie było. Tak już wyczytałem wcześniej, chyba nawet na tym forum i tak mi mówiło dwóch ludzi, do których dzwoniłem w sprawie części. Poza tym jak się przyglądam resztkom grilla i chłodnicom, to nie widać tam żadnych resztek żaluzji. Ponawiam więc pytanie - czy ten element występuje tylko z żaluzją, czy zawsze?

Cytat:
Napisał rysiula Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bez obcięcia tzw. wąsów belki nawet go nie zamontujesz.
Kupiłem belkę zderzaka oryginalną EU, bo w mojej były pogięte te drobne części, do których mocuje się jakieś osłony, chłodnice itp - lakiernik zarządził żeby kupić, więc kupiłem.

Cytat:
Napisał rysiula Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kupiłeś zderzak od EU i to zamiennik, raczej ciężko będzie ci cokolwiek spasować, nie wspominając o jakości.
Gość, u którego kupowałem zderzak zapewniał mnie, że wszystko pasuje bez problemów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeśli jest tak jak mówisz, to co powinienem zrobić, żeby nie mieć "ulepa"? Olać ten zderzak i kupić oryginał? Gdzie kupić? Zderzak składa się z pierdyliarda części i występuje pierdylionie wersji. Jak się dowiedzieć co konkretnie kupić, żeby pasowało do mojego egzemplarza? Są gdzieś w necie jakieś rysunki? Części kupię w PL czy tylko w USA?

A może to nie ja powinienem się tym zajmować, tylko lakiernik powinien ogarnąć temat, bo się na tym zna?

Pierwszy raz w życiu kupiłem uszkodzony samochód i już mam go dość Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Artoorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem