View Single Post
Stary 13-12-2019, 18:32   #22
Artoorek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-11-2019
Model: Ford Edge
Silnik: 3,5l V6
Rocznik: 2015
Postów: 19
Domyślnie Odp: Czujnik temperatury zewnętrznej AAT

Cytat:
Napisał vtec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
(...)
tak, ta zielona i fioletowa. wiązki zwykle ciągam z USA, może na alle znajdziesz używkę.
Znalazłem tę fioletową (zielona chyba nie do dostania w PL, przynajmniej w tym momencie), ale kiedy zadzwoniłem do sprzedawcy, to powiedział mi, że to wersja EU, a wersja USA jest monolitem (fioletowa + zielona) i kosztuje 1100 zł. Już głupi jestem.

Cytat:
Napisał vtec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
(...) po zdjęciu i feldze to raczej nie jest to SE, prędzej SEL lub TIT
Moja wersja to TITANIUM, nie wiem czy miało LEDy do jazdy dziennej, wiem tylko, że na pewno nie miało halogenów, PDC i kamery. Auto przyjechało bez zderzaka i stąd problemy, bo nie mogę dojść co jeszcze mi brakuje.

Da się gdzieś kupić wtyczkę do czujnika temperatury, klaksonu i tą do wpięcia do tej głównej kostki, do której wpina się wiązki zderzaka, żeby taki kawałek wiązki do czujnika temp., czujnika maski i klaksonu awaryjnie sobie zrobić zanim znajdę oryginał, czy raczej to niewykonalne?
Artoorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem