Temat: [Focus 2018- ] Zalety, wady i usterki
View Single Post
Stary 13-12-2019, 11:38   #1127
wesmond
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 08-07-2007
Skąd: Gorzów Wlkp
Model: Focus Active
Silnik: 1,5 PB 150 PS
Rocznik: 2019
Postów: 289
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał potraff Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja chwilę przed Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Sam myślałem nad jakąś zadbanym w124 albo jakiejś Sklasie, np z aut ściągniętych z Japonii. No cóż, druga połówka bała się spalania/wieku/gabarytu (dowolne skreślić, zależne od pory dnia, roku i pogody Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ). I to jeszcze przed zakupem mondeo jej proponowałem. No ale jeżdżę litrową benzyną, która się rozsypuje, wszystko w niej pada itp (to apropo's tematu i off topu- ok kończę OT).
Ps. żeby nie było, współczuje tym, którzy mają tu problemy i rozumiem ich rozgoryczenie. Ale zanim kupiłem auto byłem na forum Citroena i Hyundaia. Tam też podobne były tematy (w Citroenie problemy z paskiem).
Żeby nie było. Foką śmiga moja żona. Ja od 2018 mam Volvo V90 CrossCountry. przejechane 67 000 km.
I pierwsza laweta po miesiącu....
I II laweta po 1,5 roku.....
Oraz 2 akcje serwisowe. W tym kilka aktualizacji systemu ..... O czym tu więc piszemy....
Taka dziś motoryzacja. Co nie zmienia faktu,że lubię akurat moje auto bo jest świetnie wykończone i dobrze wyciszone. Co do Focusa to uważam,że mój egzemplarz jest całkiem solidnie złożony.

Jedyne moje auto,które nie było na lawecie to Fiat Freemont ... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A to tylko Fiat.
Więc już przestańmy jęczeć. Tylko odczekajmy swoje aż nam te Foki dopracują i będą śmigać.
wesmond jest offline   Odpowiedź z Cytatem