View Single Post
Stary 06-12-2019, 22:45   #5
Marcofusion
FCP member
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 01-12-2019
Skąd: RADOM
Model: Fusion
Silnik: 2.5
Rocznik: 2013
Postów: 128
Domyślnie Odp: Jak skasowac powiadomienie w liczniku o wymianie oleju w silniku

Cytat:
Napisał danwit2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
u mnie w Escape i Edgu działa następująca zasada.
Włączam zapłon (bez uruchamiania silnika) i od razu wciskam równocześnie hamulec i gaz. Zaczyna się procedura kasowania inspekcji - trawa to jakies 30 sekund, po czym jest informacja że inspekscja się powiodła i po ponownym uruchomieniu auta nie ma już informacji o zmianie oleju.
A to ciekawe, jutro sprawdze to w swoim Fusionie i podziele sie wnioskami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- no niestety u mnie nie podzialalo



Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jednak niektóre liczniki nei pozwalają na to i trzeba zrobić update softu licznika aby funkcja zadziałała
O to byc moze ten moj... musze zglelbic temat .
A co byloby mi potrzebne aby tego dokonac?

Jaki program jakie narzedzia ?

Czy Forscan ? Skad go wziac ? Jakas wtyczka ? - pewnie na All sprzedaja to w komplecie,
jaki typ programu polecilibyscie tak abym mogl kasowac inspekcje u siebie, odczytywac bledy,
ewentualnie po dobrym zapoznaniu sie z programem i przy pomocy np. forum korygowac sobie jakies funkcje ?


A z ta inspekcja to jest tak :

Wchodze w Menu
i tam mam do wyboru tylko :

FUEL EKONOMY i
INFORMATION

wchodze w INFORMATUON i sa tam :

MY Key i
System Check

wchodze w System Check i tam jest m. in.

Oil Change Required

niestety wciskam ok wciskam strzalki po kolei i nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Silnik pracuje dzwignia na "P"


(przepraszam za brak polskich znakow ale cos z laptopem mam nie tak)

Ostatnio edytowane przez Marcofusion ; 07-12-2019 o 18:20
Marcofusion jest offline   Odpowiedź z Cytatem