Temat: [Mondeo 2007-2014] Wymiana lamp ksenonowych na H7 (downgrade)
View Single Post
Stary 29-11-2019, 00:52   #16
karoolpl
ford::advanced
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 15-01-2017
Skąd: Gdańsk
Model: Ford Edge
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2020
Postów: 283
Domyślnie Odp: Wymiana lamp ksenonowych na H7 (downgrade)

Cytat:
Napisał xcode Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niczym specjalnym - ot, ledwo nałożyłem śrubokręt na tę nakrętkę 8, prosto, do końca, przekręciłem przeciwnie do ruchu wskazówek zegara i usłyszałem trzask - za mocno była skręcona. Opadł na dół i nie jest współosiowo z reflektorem świateł drogowych teraz.
To może wsadź ten zestaw Helli o którym wyżej pisane było i w kilku innych wątkach, ja jak się zastanawiałem z kolei nad wymiana z soczewek skrętnych na xenon, to rozważałem taką właśnie opcje, jednak temat umarł śmiercią naturalną.

Co do samych lamp soczewkowych h7 ze skręcaniem. Jak wsadziłem np. philipsa xtreme vision to w nocy bez deszczu całkiem spoko świeci, widać drogę, do tego skręca w zakrętach, więc jest okej. Jendak wystarczy trochę mgły, trochę deszczu, czy nawet już sam mokry asfalt po deszczu, to tutaj już niestety jakość oświetlenia daje wiele do życzenia.
Plus tych lamp to wygląd, który jak wsadzi się troszkę lepsze żarówki jak np. te philipsy i są bardziej "białe" to odejmuje mu kilka lat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
karoolpl jest offline   Odpowiedź z Cytatem