Temat: [C-MAX 2007-2010] Drgania karoserii
View Single Post
Stary 19-11-2019, 21:42   #19
deith
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 06-07-2012
Skąd: Wrocław
Model: E - S210 / C-MAX
Silnik: E 320 CDI / 2.0 TDCI
Rocznik: 2000 / 2007
Postów: 17
Domyślnie Odp: Drgania karoserii / kierownicy/ pedału gazu na 4/5/6 przy mocniejszym przyśpiesz

Cytat:
Napisał Istvan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziękuje za odpowiedż.Podrążę jeszcze temat chwilę... Wymieniałeś na nowy (zawór EGR) czy był czyszczony (regenerowany) ? Jeżeli nowy to ori czy zamiennik? Jaki koszt części ?
Z czystej ciekawości zapytam - jakie autko na następcę C-maxa?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja powoli zmierzam do rozstania sie z dieslem i wybór padł na C-max Hybrid.
Może byłaby to inna hybryda ,ale w cenie którą jestem w stanie przełknąć to tylko C-max proponuje "TĄ-TĘ" pozycję za kierownicą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i spalanie podobne jak w dieslu.(a jeżdżę sporo).
Pozdrawiam.
Stary się dosłownie rozpadł. Zawór nowy, 585 zł, wziąłem 1 markę którą kojarzyłem z nazwy, mechanik kupował.

Zastanawiam się czy zostawiać Forda czy Mercedesa. Ford nowszy (7 lat), mniej pali, tańsze ubezpieczenie. Mercedes w automacie i milej się jeździ, gorzej parkuje niestety.

My poszliśmy w nową Mazdę cx-5 w benzynie. Samochód do miasta [ale pseudo suv, nie za duży nie za mały] był potrzebny, braliśmy pod uwagę wszystkie dostępne hybrydy (za drogie były albo bardzo podstawowa wersja) i wolnossące benzyny.
deith jest offline   Odpowiedź z Cytatem