Temat: [Ogólne] Sync 3 menu serwisowe
View Single Post
Stary 11-11-2019, 20:12   #1
mond007
ford::average
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 04-08-2010
Model: S-Max'10FL / Focus'14FL / Mondeo'19FL
Silnik: 2.0 TDCI / 1.6Ti-VCT / 2.0 EcoBlue 190KM
Rocznik: 2010 / 2014 / 2019
Postów: 159
Domyślnie Sync 3 menu serwisowe

Nie widziałem na forum informacji o włączeniu menu serwisowego w Sync 3, więc zamieszczam info, jak włączyć, aby opcja była widoczna w menu ustawień. Na włączonym audio przytrzymujemy zaznaczone na fot. 1 przyciski przez kilka sekund. Uruchomimy w ten sposób funkcje diagnostyczne. Na dole w zakładce testing settings i zaznaczamy przełącznik Enable test settings. Z praktycznych funkcjonalności możemy sobie zmienić motywy ekranu startowego i głównego, przykładowo pokazuję motyw z lincolna. Zauważyłem też opcję ograniczenia komunikatów głosowych wydawanych przez Synca. Proszę o info, czy w Sync 3.4 też jest opcja zmiany motywów.
Udanych eksperymentów [emoji6]

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Ostatnio edytowane przez arturek ; 26-07-2020 o 12:25
mond007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem