Temat: [Mondeo 2014- ] Modyfikacje, konfiguracje co można ?
View Single Post
Stary 09-11-2019, 15:42   #4721
kaczor99
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 03-07-2007
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2015
Postów: 317
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał Norb.81 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam przyciemniane oryginalnie szyby. Sprawdzałem. Lusterko lewe i wewnętrzne działa perfekcyjnie. Nie zauważyłem problemów. Sorry raz miałem problem i nie wiem jaki to miało związek z Austriacką winetą naklejoną bezpośrednio przed lusterkiem na środku przedniej szyby, ale powodowało to że lusterko ściemniało się gdy światła się włączyły ale było jeszcze w miarę jasno. A szczególnie jak jechało za mną auto na światłach. Jakimś cudem problem ustał po usunięciu winety. Nie wiem jaki to miało związek ale miało. Zauważyłem też jakiś kwadratowy czujnik w środkowym lusterku wstecznym. Na pewno winetą była w jego polu widzenia. Ale nie mam pojęcia czy akurat to było przyczyną.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Tu chodzi o komplet: przyciemniane szyby + siatka bagażnika.
Testy latarką w pochmurny dzień, gdy załączą się światła, nie reaguje, dopiero po zmierzchu oświetlając latarką w czujnik w lusterku, ściemniają się lusterka, lecz od świateł samochodów jadących z tyłu nie. W mieście, jak i poza.
__________________
Przybywam ze Szczecina !!!!!
kaczor99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem