Temat: [Focus 2018- ] Zalety, wady i usterki
View Single Post
Stary 01-11-2019, 16:33   #797
Adamson92
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-09-2019
Model: Focus St-Line
Silnik: 1.5
Rocznik: 2019
Postów: 26
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Ja z kolei mam model z początku sierpnia tego roku i stuki huki pojawiły się już po jakichś 500km! Przy 2500 km jest tragedia, w momencie jak zmieniam piosenkę albo radio i jest ułamek ciszy lepiej uszy zatykać, jak troche tylko podgłośnisz to od razu drzwi zaczynają z tobą rozmawiać trzaskając, miałem już pare aut, jedne miały ponad 20 lat, inne były nowe ale czegoś takiego to naprawdę jeszcze nie spotkałem nigdy. I nie, to nie jest tylko pech kolegi, drobniejsze, ale jednak usterki się pojawiają co chwile, a to autohold się wyłącza, a to głośniki z przodu przestają działać (8mego wymiana) a to dzwięk z czujników parkowania nie dochodzi z głośników tylko z konsoli centralnej gdzieś, a to jakieś dziwne rzeczy pojawiają się po aktywowaniu aktywnego tempomatu. np nie pokazuje na head upie ustawionej prędkosci...problemy z automatem. Na razie są to "pierdoły" pojawiające się z czasem coraz częściej ale jak czytam co może mi się podziać w najbliższej przyszłości to czasem zastanawiam się czy nie lepiej pozbyć się tego póki jeszcze nie ma prawdziwej tragedii.

Ostatnio edytowane przez Adamson92 ; 01-11-2019 o 16:44
Adamson92 jest offline   Odpowiedź z Cytatem