Temat: [Transit 2006-2014] kodowanie kluczyka centralnego zamka.
View Single Post
Stary 16-10-2019, 17:51   #26
Kamykkamil16
ford::average
 
Avatar Kamykkamil16
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 24-04-2016
Skąd: Kołobrzeg
Model: Tourneo connect , Transit Mk7
Silnik: C-1.8tdci 90km Powerbox 130, T-2.2 TDCI 130kW GLX
Rocznik: Connect 2005, Transit 2006->
Postów: 86
Domyślnie Odp: kodowanie nowego kluczyka

Witam ale koledzy zapominajcie o jednym klucza się jednego nie dodaje w tranzycie akurat trzeba wszystkie wykasować i 2 przynajmniej zakodować od początku.
A podejrzewam że nie masz coś nie tak z programem bo ja niebieskie transportery kodowałem wiele razy i nigdy nie miałem z nimi problemu pytanie jest jeszcze jedno czy on jest naładowany czy wysyła sygnał tego na pewno nie wiesz
no i jeszcze jedno ja bym radził spróbować jeszcze raz ale pobrać świeżą kopię forscan wykasować wszystkie klucze, jeśli posiadasz dwie pestki i dopiero kodować ten jako pierwszy a resztę kluczy jako następne, po każdym powinno ci pokazywać że masz o jedną pestkę czytam klucz dodatkowo więcej zakodowaną, oczywiście podczas kodowania musisz być połączony z internetem.

Bump: Witam ale koledzy zapominajcie o jednym klucza się jednego nie dodaję w tranzycie akurat trzeba wszystkie wykasować i 2 przynajmniej zakodować od początku.
A podejrzewam że nie masz coś nie tak z programem bo jadę niebieskie transportery hodowałem wiele razy i nigdy nie miałem z nimi problemu pytanie jest jeszcze jedno czy on jest naładowany czy wysyła sygnał tego na pewno nie wiesz
no i jeszcze jedno ja bym radził spróbować jeszcze raz ale pobrać świeżą kopię forscan wykasować wszystkie klucze jeśli posiadasz dwa dwie pestki i dopiero kodować ten jako pierwszy a resztę kluczy jako następne po każdym tym powinno ci pokazywać że masz dodatkowo jedną o jedną pestkę czytam klucz więcej zakodowany oczywiście podczas kodowania musi być połączony z internetem.

Ostatnio edytowane przez Kamykkamil16 ; 18-11-2019 o 11:43
Kamykkamil16 jest offline   Odpowiedź z Cytatem