Temat: [Kuga 2013-2020] Akcja serwisowa 18S39
View Single Post
Stary 16-09-2019, 15:53   #38
milus71
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 21-04-2015
Skąd: Usedom
Model: Kuga
Silnik: 1.5 120KM@192 by TuneFORCE
Rocznik: 2017
Postów: 14
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa 18S39

Witam. Właśnie jestem po akcji serwisowej. Doradca stwierdził że wgranie nowego oprogramowanie jest konieczne i nie można prosić aby nie było aktualizacji. Co powiedzieć… auto było „robione” przez kolegów z TuneFORCE przy przebiegu około 10k, oczywiście po aktualizacji doszło do powrotu do nominalnych 120-stu koni i 240 momentu. Minę jako miałem na powrocie trudni jest opisać. Miałem wrażenie jakby auto nie jechało… Aby wyprzedzić auto konieczna była spora redukcja „w dół”. W końcu aktualizacja odjęła 72 konie i 80 Nm. Do dobrego człowiek szybko się przyzwyczaja. Jednak mam wrażenie, że jest raczej gorzej niż wtedy kiedy wyjechał z fabryki.
Ogólnie z wizyty jestem zadowolony bo za trzecim razem w końcu uznali mi reklamację. Gdy auto miało 5 tyś słyszałem wyraźne nieprzyjemne dźwięki w rejonie paska pk. Przy stanie 10k Bemo Szczecin olało moje uwagi, 17k Gezet Gorzów to samo nic nie usłyszał w końcu przy 28,8k tylko głuchy by nie słyszał tego dzwieku. Diagnoza – do wymiany rozrząd tłumacząc że musiało być za „ciasno” spasowane. Zobaczymy 23 września.
milus71 jest offline   Odpowiedź z Cytatem