Temat: ASO nie ASO
View Single Post
Stary 28-08-2019, 12:54   #4
Pafsen
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 23-01-2017
Skąd: Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi 210 KM
Rocznik: 2017
Postów: 10
Domyślnie Odp: ASO nie ASO

Cytat:
Napisał drout Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przy 60kkm masz wymianę oleju w PS, a pewnie masz PS sądząc po wycenie przeglądu ASO. Może poszukaj w dziale Skrzyń AT który warsztat polecają chłopaki w Wawie bo olej w silniku to w każdym Ci wymienią.

Ja się jeszcze łapałem na przeglad w ramach gwarancji i robiłem w ASO. A i przy okazji była jakaś akcja serwisowa związana z klimą i przy przeglądzie coś wymieniali. Też 2017 i 210ps
Tak, ja też 210ps. Ta akcje serwisowa z klima zrobili mi w ASO jak na gwarancji rozrzad wymieniali - jakis pisk z pompy paliwa byl ale nie byli do konca przekonani i wymienili komplet Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tydzien przed koncem gwarancji...

Apropos przegladu to wiem wlasnie ze ta kwota m.in. z wymiany oleju w PS wychodzi. Generalnie to chcialbym zeby bylo porzadnie tyle że roznice miedzy ASO a chociazby Solid'em sa masakrycznie duze...
Pafsen jest offline   Odpowiedź z Cytatem