View Single Post
Stary 20-08-2019, 20:39   #844
jerry2006
ford::amateur
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 24-10-2017
Model: FIESTA
Silnik: 1,25
Rocznik: 2013/2014
Postów: 4
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie Android Auto

Cytat:
Napisał Wiktorr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Już mi się udało. Po prostu wciskalem nie ten przycisk na ekranie samochodu. Zamiast "szukaj aplikacji mobilnych" wybrałem "ustawienia" i po przesunięciu ekranu "android auto". Potem krótka konfiguracja i działa!
Pozdrawiam
Panowie co zrobić jak nie mam tego "android auto" w ustawienich w Sync 3 bo zrobiłem "usuń" Dostałem ten samochód jako służbowy po kimś i usuwałem tam coś bo były już jakieś dwa telefony i raz za dużo chyba kliknąłem. Robiłem już reset ale nie wraca ta ikona na swoje miejsce.
Teraz mam w telefonie Android auto i uruchamia się ale na ekranie SYNC nic nie mam.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Okazuje się że całe problemy były związane z kiepskim połączeniem Samsung - SYNC. Dzisiaj jak dobrze wszystko zagrało to problem się rozwiązał sam.

Ostatnio edytowane przez jerry2006 ; 21-08-2019 o 18:31 Powód: sprawa rozwiązana
jerry2006 jest offline   Odpowiedź z Cytatem