Temat: [S-MAX 2006-2015] Aktualizacja Convers+
View Single Post
Stary 13-08-2019, 21:19   #198
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zadaj pytanie
Dzięki za odpowiedź. Ten filmik widziałem już kilkanaście razy na każdym z forum, ale nadal my , prości użytkownicy , nie wiemy czyj to jest soft i nie mamy w jednym miejscu porównania jednego i drugiego.

I teraz pojawia się pytanie : skoro każdy ( czy też prawie każdy ) proponuje soft Oriona lub ten tzw ruski , to jak to jest że ktoś wgrywa jakiś stary soft skoro od ww podobno kupujecie te softy , a on ma najnowszy ?

I kto nie ma dojscia do najnowszej wersji skoro ja przynajmniej ( inni również ) mają na myśli ludzi polecanych tutaj , którzy wgrywają te softy. Żadnego mietka w garażu nie mam na myśli.

Jak widać nadal jest jedna wielka niewiadoma , nie wiemy który soft jest czyj , kto wgrywa najnowszy , czym dokładnie się różnią , nie wiemy czy można wgrać tylko 2-3 opcje modyfikacji , na których nam zależy ( taniej ) , czy też musimy cały pełny soft.

Nie obraźcie sie , ale toczycie między sobą jakąś wewnętrzną konkurencję i my nic z tego nie wiemy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cieszymy się, że w całej Polsce mamy " swoich" ludzi , ale jak wy sięnie dogadacie między sobą to my tym bardziej
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem