Temat: [Kuga 2013-2020] Ile palą wam autka ?
View Single Post
Stary 01-07-2019, 19:40   #524
chester1
ford::amateur
 
Imię: chester
Zarejestrowany: 09-04-2019
Model: kuga
Silnik: tdci 1.5 120 KM
Rocznik: 2017
Postów: 3
Domyślnie Odp: Ile palą wam autka ?

Cytat:
Napisał Wacman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może ja wyjaśnieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. : różne silniki montuje się po to, bo użytkownicy są też różni, jeden od auta oczekuje lepszej dynamiki a drugi jeździ na tyle ekonomicznie, że przelicza każdą zaoszczędzoną kropelkę nie zważając na to, że każdy go wyprzedza, łącznie z kierowcami ciężarówek i "PKSsów" i dla takich ludzi Ford wkłada właśnie taki mały silnik do tak dużego auta (1.5tdci)
Ten Twój rekord był wyliczony zapewne na danym odcinku (zapewne z górki) tylko jak on ma się do pozostałych setek kilometrówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przestańcie już wypisywać te wasze optymistyczne spalania, bo one ni jak się mają do rzeczywistościGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zgadzam się z Tobą:
że użytkownicy są różni, jeźdźę ekonomicznie, nie mam kompleksów że ktoś mnie wyprzedza. Mój rekord czy był z górki tego nie wiem. Podałem go tylko jako ciekawostkę. Na codzień tak nie jeźdźę bo się tak nie da i jest to irytujące. Codzienna jazda bez szaleństw to wspomniane 5litrów na setkę. Kiedyś auto zostawiłem u mechanika, który po naprawie auto testował. Zrobił jakieś 40 km przy średnim spalaniu 8l. Tak, że przy ostrej jeżdzie, zwłaszcza na krótkich odcinkach, spokojnie i dychę spalić można.
p.s.
Nie przeliczam każdej kropelki (chyba tylko piwo w butelce, jak się kończy, a sklep już zamknęli) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
chester1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem