View Single Post
Stary 21-06-2019, 12:46   #21
KillQ
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kupię Focusa mk.3

Siema! Udało mi się w maju kupić fokę, ale nie miałem czasu żeby tu wejść i się pochwalić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2014r 1.6 tdci 115 km, 240tys nalotu, pierwszy właściciel, wszystko w Aso - kupiłem z samochodów używanych przy salonie peugeota w Poznaniu.
W miare bogato bo titanium ponoć jest - asystent parkowania, tempomat, klima i różne inne. Niestety radio sync1 :c

Dałem całe 24,5 tys, na start serwis olejowo filtrowy i musiałem wymienić chłodnicę z klimy. A tak to wszystko gra i bucy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez KillQ ; 21-06-2019 o 13:57