Temat: [Kuga 2013-2020] Ile palą wam autka ?
View Single Post
Stary 20-06-2019, 08:25   #483
Kubulsen
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-04-2008
Skąd: Tarnobrzeg
Model: Mondeo Mk III GHIA, Kuga 2019
Silnik: benzyna 2,0 + LPG, 1,5 Ecoboost 150 KM
Rocznik: 2004, 2019
Postów: 83
Domyślnie Odp: Ile palą wam autka ?

Cytat:
Napisał Wacman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zaniża to mało powiedziane, po prostu pokazuje tyle ile chciałbyś aby spaliło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Zalej do pełna i spalanie wylicz z tankowania, bo tyle co pokazuje ten optymistyczny komputer realnie może spalić Fiesta a nie taki kloc jak Kuga Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czytaj dokładnie - auto było testowe, więc nie mam obecnie możliwości (i chęci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) jego tankowania. Jak go odbierałem do testów to miał średnie spalanie na komputerze 11,3 l i pewnie był testowany - jak to auta od dealera - praktycznie tylko w mieście. Ja to spalanie wyzerowałem i testowałem przez ok. 200 km, tak jak napisałem - głównie w trasie. Napisałem, że najpewniej zaniża ale nie wiem czy to było o 0,5 czy może o 2,5 litra.
Odpowiadając weuek: Kugę porównuje do tego co mam - czyli mondeo mk3 - na benzynie spala podobnie co Kuga (choć wiem, wiem, dystans testowania Kugi za krótki i dane tylko z komputera pokładowego), ale w mondeo jest 2,0, stąd oczywisty wniosek, że spalanie w Kudze jest wyższe.
Kubulsen jest offline   Odpowiedź z Cytatem