View Single Post
Stary 13-06-2019, 11:32   #2293
pawex01
ford::average
 
Avatar pawex01
 
Zarejestrowany: 26-09-2018
Model: S-max
Silnik: 1,6 Ecoboost
Rocznik: 2011
Postów: 67
Domyślnie Odp: Czas się rozglądać - opony na lato i ...

Cytat:
Napisał _sobol_ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dlatego wg mnie dobrą opcją jest zakup w np Norauto wraz z montażem. Nie da się wyważyć? To nie kupuję i tyle.
W ten sposób nabyłem zarówno zimowe nokiany jak i letnie goodyeary, a wybór padł na N... między innymi przez możliwość montażu na miejscu, przed dokonaniem płatności (ponadto cena jak i „kilkutygodniowy” DOT były równie atrakcyjne).
Dzisiaj po niespełna dwóch miesiącach moja sprawa ws. wadliwych opon DUNLOP SPORT MAXX RT2 została rozwiązana ostatecznie. Dział reklamacji #Dunlop - Good Year Tires Polska podtrzymuje swoją decyzję - przyznaje się do wady dwóch opon, a kolejne dwie ich zdaniem nie wykazały odstępstw od norm - dziwne, bo w dwóch różnych zakładach wulkanizacyjnych (jeden zalecany przez grupę GY) serwisanci nie potrafili wyważyć całego kompletu. Mam teraz nauczkę - przed zakupem opon nie należy opierać się o te wszystkie WIARYGODNE testy, a najlepiej kupować w zakładzie wulkanizacyjnym - jak wspomniał kolega Sobol i wysłuchać rad osób mających styczność z różnymi firmami, oni najczęściej już wiedzą jaki model opon jest felerny i powoduje bicia opon, nadmierny hałas itp. Reasumując jestem mega niezadowolony - był to ósmy i OSTATNI komplet opon z tej grupy...

Ostatnio edytowane przez pawex01 ; 14-06-2019 o 23:10
pawex01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem