View Single Post
Stary 25-05-2019, 22:20   #5
dudek_1989
ford::beginner
 
Imię: Adrian
Zarejestrowany: 14-06-2015
Model: S-Max
Silnik: 2.2 200KM
Rocznik: 2012
Postów: 16
Domyślnie Odp: [Duratec HE 1.8 16V 125KM 2005r] potencjometr gazu, przepustnica, ecu...?

Zrobiłem dzisiaj testy i porównanie z innym z parametrów który zmienia się dynamicznie (kąt zapłonu) i wygląda na to że te "zwiechy" są na lini komunikacji laptopa z komputerem samochodu, być może klon Vidy ma jakieś lagi, bo inne parametry również się zwieszają na ułamek sekundy, czyli jest to fałszywy trop.

Natomiast dalej zastanawia mnie ta drgająca przepustnica Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do zamulania, to myślę że wypadałoby jeszcze przeczyścić EGR. Silnik miał robiony remont po tym jak zjadał 1L oleju na 200km, więc EGR i kolektor ssący pewnie były/są zawalone, a niestety nie wiem czy mechanik go czyścił podczas remontu.

Co myślicie o czyszczeniu kolektora ssącego, jest sens to robić, bo tym gdy wymieniałem MAP sensor i po tym jak wyglądał ten stary, jestem w stanie wyobrazić sobie jak cały kolektor wewnątrz wygląda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dudek_1989 jest offline   Odpowiedź z Cytatem