Temat: [Mondeo 2014- ] dołożenia dodatkowego wygłuszenia
View Single Post
Stary 30-04-2019, 12:59   #10
stary1977mj
ford::average
 
Imię: max
Zarejestrowany: 03-04-2019
Model: Ford Mondeo MK5
Silnik: 2,0 Tdci 180KM
Rocznik: 2015
Postów: 85
Domyślnie Odp: dołożenia dodatkowego wygłuszenia

Cytat:
Napisał aprox99 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kup Lexusa i po sprawie
Właśnie takich odpowiedzi wolałbym unikąć.Nic nie wnoszą konstruktywnego do tematu.Uwierz mi ,że jakby było mnie stać to na 100% bym jeździł Lexem.Niestety musiałem mieć samochód w miarę młodym roczniku,a do tego w kombi...
Co do samego wygłuszania jak już pisałem chciałbym poprawić efektywność zestawu Sony.Wiem że można.W poprzednim aucie przy audio Bose ,samo wygłuszenie drzwi i "zamknięcie " głośników dało nad wyraz świetny rezultat.
Co do zestawu na przód mam już głośniki jak poniżej
https://allegro.pl/oferta/ford-monde...ocl-6876466265.
Czy ktoś z Was,rozbierał już drzwi,żeby podpowiedzieć gdzie ukryte są śruby oraz kołki?

Bump:
Cytat:
Napisał hepos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozumiem że samochód masz od niedawna? Pojeździj jeszcze 4 miesiące - przejdą Ci wszelkie chęci wyciszania (tak obstawiam).
Ja kupiłem swojego mk4 który jest zdecydowanie gorzej wyciszony (przedlift). Na początku chciałem wyciszać. Po 4 miesiacach uznaje, że nie jest mi to potrzebne i trochę się czepiałem.
Spróbuj.
Włąnie ja na początku wcale nie miałem chęci go wyciszac.Po przesiadce z Mazdy 6 GH 2009r które było cale wygłuszone tutaj zastała mnie błoga cisza,niestety już się trochę do niej przyzwyczaiłem i chciałbym coś w tym zakresie poprawić.

Bump:
Cytat:
Napisał Matych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bo nikomu nie chce się wyciszać jednego z najcichszych samochodów w klasie mimo upływu lat.Ale nic nie stoi na przeszkodzie możesz być pierwszy ,ochoczo będziemy śledzić postępy prac,najlepiej potwierdzone profesjonalnymi pomiarami akustycznymi-bo siła umysłu wielka jest w takich przypadkach.
A co uważasz za profesjonalne pomiary?
Wystarczy jeśli użyję do pomiaru sonometru i będzie wykazywał różnice...
stary1977mj jest offline   Odpowiedź z Cytatem