Temat: [Focus 2011-2014] Szarpanie podczas ruszania 1,6 Ecoboost
View Single Post
Stary 18-04-2019, 12:49   #11
Bartuś01
ford::advanced
 
Avatar Bartuś01
 
Imię: Bartłomiej
Zarejestrowany: 22-04-2007
Skąd: Bełchatow
Model: Focus III
Silnik: 1.6 EcoBoost
Rocznik: 2011
Postów: 218
Domyślnie Odp: Szarpanie podczas ruszania 1,6 Ecoboost

Cytat:
Napisał artur_pl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Minęło już trochę czasu od założenia wątku, ale jestem ciekaw czy objawy się nasiliły? @Bartuś01 trzeba było coś wymieniać? Czy jednak nie było takiej potrzeby?

U mnie zauważyłem coś podobnego, ale jeżdżę z tym na razie 4 msc. Normalnie niewyczuwalne, ale po ok 30 min jazdy po mieście powoli daje o sobie znać i trzeba bardzo uważnie ruszać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie podobnie jak u reszty użytkowników. Nie nasiliło się występuje tylko jak ruszam duza ilosc razy w krótkim odstepie czasu. Jak juz wystąpi to wkurza Tak ze mam ochotę zostawić auto w rowie, ale ostygnie trochę i znów sie lubimy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W skrócie większość z nas ma takie objawy ale widze ze wszyscy przytomnie to olewamy bo występuje dość rzadko. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bartuś01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem