Temat: [Ogólne] aktualizacja dla sync 3
View Single Post
Stary 06-04-2019, 21:14   #353
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,070
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał totek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zdjęcie od kolegi z Niemiec....
To ja dla odmiany trochę własnych zdjęć wrzucę...
Wymieniałem Sync3 USA 32GB na Sync3 EU 64GB.

Konkretne autko...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Lincoln Navigator 2018. Byłem mocno sfrustrowany, bo mój Edge przy nim wyglądał jak maluch...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Konkretny Sync3
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

10 cali... Co ciekawe była to zwykła wersja 3.0 (choć wydanie dla 10 calowego Lincolna - JL7T - ograłem JL7T-14G381-BK), natomiast działały ustawienia personalne. Dotychczas wydawało mi się, że musi do tego być co najmniej 3.2. Widać bardziej jest to kwestia rodzaju/oprogramowania modułu pamięci foteli...
Poza tym - 10 cali "robi robotę"... "Wszystko widać, i łatwo palcem trafić"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Konkretny licznik.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Choć jakiś taki pusty na moje oko był... Poza tym nie przygotowałem się do jego obsługi teoretycznie i nie umiałem wejść w menu. Byłem w szoku...
Tym nie najmniejszym z autek jeździ przemiła pani - moja stała klientka z kolejnymi autami, i na moje pytanie czy wie jak jak wejść w menu odpowiedziała - "przecież prędkość pokazuje bez wchodzenia w żadne menu"... Na tym tę część rozmowy zakończyliśmy...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Konkretny HUD
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nie ukrywam, że HUD bardzo mi się spodobał... Zdjęcie zrobiłem zanim polską mapę "odpaliłem" i nie widać na nim "speed limit". Przenosi znaki drogowe ograniczenia z navi na szybę - choć w tej wersji softu HUDa - znaki w wersji amerykańskiej.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 06-04-2019 o 21:25
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem