View Single Post
Stary 25-03-2019, 15:11   #507
connect
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-04-2007
Skąd: Głogów
Model: Ford Kuga II 2019 St-Line Black & Silver
Silnik: 1.5 EcoBoost 150
Rocznik: 2019
Postów: 38
Domyślnie Odp: montaz fabrycznych czujników parkowania

Cytat:
Napisał garymarlin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam ponownie, powoli zbieram graty do pdc na tył, do kombi MK3. pytania: czym najlepiej zmyć lakier z czujników i koszyków? A w ogóle to lepiej zmyć czy trysnąć na czarno 2 warstwę? Na Allegro są 2 typy czujników do przedlifta... takie z podłączeniem kątowym oraz drugie jakby w kształcie litery s, wtyczka wychodzi równolegle do osi tego czujnika. Które są w kombiaku fabrycznie? Wiązka zderzaka... czy ta od hatchbacka będzie pasować, czy trzeba szukać od kombi... Od HB duzo łatwiej kupić...
Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Lakier pewnie rozpuszczalnikiem, albo zmywaczem do paznokci.
Rok temu montowałem w swoim kombiaku 2011 czujniki i zamawiałem na Aliexpress nowe po numerze oryginalnym (CJ5T-15K859-FA). Koszt około 20 zł sztuka[emoji3] Wiązek jest kilka rodzajów w zależności od wersji wyposażenia (hak holowniczy itp.) a ja do swojego zamawiałem w serwisie ponieważ nie mogłem nigdzie dostać używanej. Jeszcze potrzebny jest moduł PDC. Domyślam się, że sprawdziłeś czy masz potrzebne wiązki z wtyczkami (do modułu i do wiązki czujników).


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
Był: Focus MKIII Titanium 1.6 EcoBoost 2011 / Focus MK II 1.6 Ti-VCT GOLD X 2005 / Ford Focus C-Max GHIA 1.6 2004 / Mondeo MK II 1.8 16V GHIA 1997 / Fiesta III 1.1 1989 po prostu biała
connect jest offline   Odpowiedź z Cytatem