Temat: [Focus 2018- ] Wrażenia z jazdy nowym modelem
View Single Post
Stary 24-03-2019, 18:59   #104
fracek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-03-2013
Model: Fiesta ST
Silnik: 1.6
Rocznik: 2014
Postów: 20
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Rozmawiałem dziś z właścicielem st line 2.0 diesel automat mówił że nienaturalnie brudza się lusterka. Tzn szybciej w porównaniu do poprzedniego auta o iii. Potwierdza ktoś??

Bump:
Cytat:
Napisał lysy88 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja ostatecznie zdecydowałem się na wersje ST-line 1.5 EB 150. Jeździłem nim na jeździe próbnej i jest to bardzo fajny motor. Miałem problem ze zdecydowaniem się na felgi (17 czy 1Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., ale ostatecznie wybrałem 17 z uwagi na komfort. Przy utwardzonym zawieszeniu 18 byłoby za bardzo czuć, a jeżdżę sporo w trasy.

W tym tygodniu składam zamówienie, ale myślę jeszcze czy nie dobrać adaptacyjnego zawieszenia. Czy ktoś ma porównanie w jeździe wersją z i bez. Mógłbym prosić o opinie ?

Inna sprawa to czy przy adaptacyjnym zawieszeniu felgi 18 nie byłyby zbyt doskwierające ?
Też zdecydowałem się na felgi 17, było optymalnie moim zdaniem. 18 dość mocno huczały i było to słychać z tyłu pewnie kwestia opon jakie były na samochodzie ale komfort też był gorszy wiec zrezygnowałem w pięknego wyglądu 18.

Mam pytanie co do jazdy 1.5 EB ponoć fajnie chodzi przez większą pojemność cylindra ma basowy pomruk możesz coś wiecej powiedzieć jak w mieście sie operuje tym silnikiem na trasie. Drugie pytanie jechałeś może ze skrzynią manualną ?? Jaka ona jest jestem ciekaw czy skoki są krótki i precyzyjne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez fracek ; 24-03-2019 o 19:28
fracek jest offline   Odpowiedź z Cytatem