View Single Post
Stary 05-03-2019, 11:15   #24
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,004
Domyślnie Odp: Jak dopasować do lamp ledy h7 zwykłych lamp.

Cytat:
Napisał arturek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niedowiarkom zrobię wykład z optyki, bo chyba wagarowali na lekcjach fizyki
co Ty tam arturek się znasz, przecież ta homogenizacja to tylko po to, żeby wyłudzać pieniądze od ludzi, przecież "znawca" Ci napisał wyraźnie:

Cytat:
Napisał dafior01 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- nikt mi nie mruga, (jeżdżę po mieście rano lub wieczorem) więc wtedy kiedy one świecą, zwłaszcza zimą.
logiczne, w mieście nie mrugają bo jest jasno od latarni i światła mniej oślepiają, poza tym w mieście nie wolno mrugać a niektórzy przestrzegają przepisów...

Cytat:
Napisał dafior01 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- nie mają wyraźnej linii odcięcia na pionowej ścianie. Ale rzadko jeżdżę po ścianach.
właśnie, po co komu ta linia odcięcia jak się nie jeździ po ścianach??? ja się pytam PO CO???

Reasumując, eclipse śmiało bierz i zakładaj, ja się do Łodzi w najbliższym czasie nie wybieram Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem