Temat: [EcoSport 2017- ] Ryglowanie drzwi podczas jazdy
View Single Post
Stary 21-02-2019, 11:38   #4
Terminator007
ford::average
 
Avatar Terminator007
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 19-12-2012
Skąd: Wrocław
Model: Ford Ecosport St-Line
Silnik: 1.0 Ecoboost 125KM automat
Rocznik: 2018
Postów: 111
Domyślnie Odp: Ryglowanie drzwi podczas jazdy

Cytat:
Napisał arturek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ja w Focusie, na gwarancji zmieniłem nie tylko oprogramowanie,
ale nawet zegary i na przeglądzie nie było problemu

Byle tylko nie krzyczeć od drzwi, że ma się coś zmienione,
co opisał kolega w innym wątku

pozdrawiam
Arturek
No to trzeba spróbować i zmienić ustawienia przez Forscan, najwyżej można udawać głupa gdyby wykryli zmiany :-) Zastanawiam się tylko czy rzeczywiście jest to tak bardzo konieczne bo przy wypadku i określonych okolicznościach mogłoby to przeszkodzić w udzieleniu pomocy poprzez niemożliwość otwarcia drzwi ( zawsze można też rozbić szyby ). Miałem tę funkcję włączoną w Mondeo . Jeden z moich znajomych skorzystał z tej opcji bo złodziej stojący na chodniku upatrzył sobie chyba jego torbę na tylnym siedzeniu i chciał otworzyć drzwi podczas zatrzymania na czerwonym świetle ale blokada mu to uniemożliwiła. Zresztą notorycznie kobiety , które kierują autem kładą swoje torebki na siedzeniu pasażera i takich przypadków było wiele gdzie złodziej otwierał drzwi , brał torbę i po paru sekundach już nikt go nie mógł namierzyć. Sprawa dyskusyjna ale i również prosta więc dziwię się ze producent nie daje wyboru kierowcy czy takiej funkcji używać skoro jest taka możliwość.
Terminator007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem