View Single Post
Stary 12-02-2019, 11:29   #1
qwadrian
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-01-2011
Skąd: Wrocław
Model: FUSION
Silnik: 2.0
Rocznik: 2016
Postów: 10
Domyślnie jak wyłączyć cofanie fotela oraz sound symposer

Witam mam w ford Fusion 2016 r. 2.0 Ecoboost 240 KM taki odgłos silnika jak troszkę mocniej dodam gazu jak w dużych amerykańskich silnikach. Poczytałem w necie i chyba nazywa się to "sound symposer". Mam pytanie czy to da się wyłączyć . Powiem szczerze może dla kogoś to fajne ale mi przeszkadza nieco i jest dość głośne więc wolałbym to wyłączyć jeśli to możliwe. Oraz czy można wyłączyć cofanie się siedzenia kierowcy za każdym razem jak wyłączam silnik. Wygodne do wysiadania ale zgniata nogi pasażerom z tyłu. Poza tym pewnie po niedługim czasie coś się zepsuje w elektryce siedzenia jak będzie tak jeździć co chwilę. Proszę o podpowiedź i z góry dziękuję.

Bump: Kolego Speedo nie rozumiem stwierdzenia ja nie wiem jak jest w Mondeo . Ma kilku kolegów którzy mają Fusiony teoretycznie takie jak ja i w żadnym z nich nie ma czegoś takiego z tym dźwiękiem silnika dlatego pytam czy jest możliwość wyłączenia tego . Jeśli nie to trudno, ale patrząc na Fusiony kolegów które nie mają czegoś takiego wychodzi na to że nie każdy Fusion tak ma.

Ostatnio edytowane przez qwadrian ; 12-02-2019 o 14:16 Powód: kolega Fusiona od Mondeo nie odróżnia ;)
qwadrian jest offline   Odpowiedź z Cytatem