View Single Post
Stary 03-02-2019, 16:48   #30
Terminator007
ford::average
 
Avatar Terminator007
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 19-12-2012
Skąd: Wrocław
Model: Ford Ecosport St-Line
Silnik: 1.0 Ecoboost 125KM automat
Rocznik: 2018
Postów: 111
Domyślnie Odp: FordPass - Multimedia i audio oraz opinie

Cytat:
Napisał foni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No ręce opadają....

Po raz kolejny tłumaczę, że działa po BT. Wczoraj dostałem komunikat o nieprawidłowym ciśnieniu w oponach. Śruba była wbita w prawy tył.

O pracy skrzyń PS nie mam ochoty tu dyskutować, bo to nie ten wątek.
To pokaż film, fotki i napisz na jakim systemie pracujesz, Android czy iOS wtedy dyskusja będzie stricte merytoryczna. W swoim poście @tedi_k opisał działanie aplikacji MyFord , która jest jak gdyby protoplastą FordPass i przedstawił informacje że wszystko działa ale po kablu w obu systemach smartfonowych. https://forum.fordclubpolska.org/sho...d.php?t=284156 Zresztą post zrobiony profesjonalnie z wieloma szczegółami i poparty własnymi testami , bardzo miło się to czytało.
Więc jeżeli u Ciebie WSZYSTKO działa to podaj jaki masz numer wersji SYNC3, jaki masz system w smartfonie i może jeszcze pare fotek albo filmik wtedy być będzie to ciekawa odpowiedź na to zagadnienie a nie zwykłe przekomarzanie typu " ja mam a ty nie masz" ... Prawda ?
Terminator007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem