View Single Post
Stary 28-01-2019, 18:36   #8
focusik09
ford::beginner
 
Avatar focusik09
 
Zarejestrowany: 29-05-2007
Skąd: Kraków
Model: focus mk4 /focus mk2 /Mokka X
Silnik: 1.0 / 1.8 / 1.4
Rocznik: 2018 / 2008 / 2017
Postów: 34
Domyślnie Odp: Gpf jak się spisuje w silnikach 1.5 i 1.0

No przecież dałeś link do forum zza odry Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , plus chłopaki z tego forum potwierdzają że u Nich w 1,5 ten problem nie występuje
Filtr zapycha się przy jeździe na krótkich odcinkach. Moja żona właśnie takie robi i muszę go gonić po autostradzie co jakiś czas. Na szczęści ja mam fajny dostęp do S7 i A4 więc problem mam mały, bo co najwyżej raz na tydzień/dwa go przegonię. Problem będzie dla osób które mają dość spory odcinek do pokonania żeby wbić na te 15-20 minut na autrostradę. Większość ludzi wybierze ten silnik właśnie do małego spalania po mieście, a tu zonk i trzeba fokę przedmuchać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też tak myślę jak yataz i Panowie inżynierowie forda to naprawią poprzez aktualizację softa. Jak na razie salony udają głupa i wmawiają że pierwsze o tym słyszą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przebieg 3200 i z 5 razy się już info pojawiło.

Ostatnio edytowane przez focusik09 ; 28-01-2019 o 18:38
focusik09 jest offline   Odpowiedź z Cytatem