View Single Post
Stary 19-01-2019, 10:15   #1
gimbu
ford::average
 
Avatar gimbu
 
Zarejestrowany: 02-12-2016
Model: Focus Mk3 kombi
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 127
Domyślnie Auto nie chce odpalić awaria silnika itd

Witam.

Pacjent focus mk3 2012 1.6 tdci

Po krótkiej podróży pod znany market. Auto zgaszone, wracam 5 prób odpalenia i nic. Rozrusznik kręci i klops. Żadnych objawów nie było, auto odpaliło od strzała. Auto scholowalem, aku podladowane, 12v na akumlatorze ( wszystko dziala światła radio itd).
Kominikaty awaria silnika, awaria city stop, awaria parktronica i ruszania pod górę (pojawia sie po 3 próbie odpalenia)

Kluczyk przekręcam wyjmuje, wkładam i tych komunikatów brak.

Dziwi nnie to, że tak nagle coś się popsuło.

Zakupiłem na szybko najprostszy interfejs pokazał błąd:
- u0001


Check się nie pali.


Blad P0251 to winowajca + kilka błędów drobnych jak usterka parktronika czujnika położenia drzwi itd, które po skasowaniu zniknęły.

Filtr paliwa zmieniany we wrzesniu, paliwo dobre + dolny uszlachetniacz.


Drodzy koledzy jakieś pomysły, ponieważ opis błędu mi kompletnie nic nie mówi. (na plaku odpalil na chwilę i zgasł, sąsiad mechanik amator wykonał mi taką próbę, przed podłączeniem komputera)

Żeby mechnaik nie powymieniał pół silnika przy mojej ogromnej nie wiedzy, za wszelkie poszlaki i wskazówki będę wdzięczny.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez gimbu ; 20-01-2019 o 07:47
gimbu jest offline   Odpowiedź z Cytatem