View Single Post
Stary 04-01-2019, 20:00   #28
michałek
ford::advanced
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-01-2019
Skąd: Wrocław
Model: Focus MK4
Silnik: 150km EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 422
Domyślnie Odp: bardzo złe prowadzenie przy dużych prędkościach

Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Autor się dziś zarejestrował, napisał post i dwie minuty później znikł. Więc nie wiem czego się dowiedział, ale na pewno niczego z tego forum.
Widzę, że robisz za szeryfa. I bardzo mocno mnie obrażasz. Dla twojej wiadomości JA PRACUJĘ. Szok co nie? Jest wieczór, mam chwilę żeby zajrzeć na to co się wydażyło tutaj. Może się zarejestrowałem dzisiaj bo jak niektórzy zauważyli mam problem. Niemniej czytywałem to forum jako właściciel MK2 - były wątpliwości: 2009, 2.0TDCI kombi GHIA, 262tyś km przejechane przeze mnie od salonu. Auto, za którym będę płakał jako że darzyłem go szczerym uczuciem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (do wzięcia)

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi, łącznie z tymi od Atlis-a

Po kolei
1) Ciężko mi uwierzyć, że nowe auto (a ma to od pierwszych kilometrów) ma coś zrąbane, niemniej sprawdziłem już amortyzatory i wybieram się na zbieżność

2) ASO? Chętnie rzucą okiem - pierwszy wolny termin mieli 16 Stycznia (Germaz)

3) Jazda próbna? Kolejny żart, mają tylko modele ST 1.0 z utwardzonym zawieszeniem i kołami 215/R17. Nie ma szans pojeździć wybraną konfiguracją nadwozia+silnik. U innych marek to samo, oglądałem Hundaia, chciałem benzynę a jazda był dieslem, totalny nonsens.

4) Opony? Mój pierwszy typ, salon założył zimówki marki KELLY (są takie? szok). Wydusiłem zamianę na Dunlop Winter 5 bo takie ujeżdżam od trzech lat. Ta sama szerokość 205. Ciężko powiedzieć czy coś pomogło. Na jakich zimówkach jeżdzicie?

Jak ktoś z okolic Wrocka chce posłuchać jak warczy trzycylindrowa jednostka 1.5, to chętnie sie spotkam, nie ma takich w salonie a to jest jednak kuriozum. Jak widać, drzwi jeszcze montują ale księgowi odgryźli cylinder. Ten silnik po porostu ciągle burczy, przyjemnie ale bardzo wyraźnie. Samochód wytłumiony perfekcyjnie to w środku basowy pomruk.

Na razie to tyle, jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Ostatnio edytowane przez michałek ; 04-01-2019 o 20:17
michałek jest offline   Odpowiedź z Cytatem