View Single Post
Stary 04-01-2019, 19:19   #27
Pir
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-03-2010
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6 Ti-VCT
Rocznik: 2016
Postów: 91
Domyślnie Odp: bardzo złe prowadzenie przy dużych prędkościach

Cytat:
Napisał AdamGdansk1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli próśba jest prawdziwa to należy sprawdzić geometrię. Usługa darmowa w ASO Ford (do jakiegoś czasu lub przebiegu). A drugie to opony. Samochody w salonie są na letnich. Może ktoś zaoszczędził i założył chińskie lub nalewki...
Oprócz tego ciśnienie w oponach.
Mój nowy MK3 jeździ jak po szynach. Nie wiem czy to zasługa różnych systemów (kontrola trakcji, stabilizacja toru jazdy, itp), czy opon (Nokian WR D4), ale jeździ wzorowo. Poprzedni MK2 bez kontroli trakcji na Michelin Alpin A5 prowadził się gorzej. Ale nie oceniam opon. Być może to zasługa elektroniki.
Dokładnie tak jak mówi kolega. Sprawdziłbym geometrię i też jestem ciekaw jakie ma opony.
Jeżeli samochód zachowuje się tak jak pisze autor czyli "potwornie", pływa itp. to z pewnością nie jest to wina modelu a tego konkretnego egzemplarza ew. opon.
Ps. A może żona wpadła w jakąś dziurę albo huknęła w krawężnik i nie chce się przyznać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pir jest offline   Odpowiedź z Cytatem