Temat: [Mondeo 2014- ] Dynamic Full LED - jak to działa?
View Single Post
Stary 11-12-2018, 07:45   #17
gmikulski
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-06-2014
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6 TDCI 90km
Rocznik: 2009
Postów: 3
Domyślnie Odp: Dynamic Full LED - jak to działa?

Cytat:
Napisał Freyavac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szczególnie, że na większości ofert sprzedający piszą jako wyposażenie "światła LED" ORAZ "światła ksenonowe", więc myślałem że siedzą w jednej lampie takie pomieszane typy.
Dokładnie, też mnie to zastanawiało, co też siedzi w tej soczewce. Na allegro jest wiele ofert gdzie piszą, że Full Dynamic LED oraz BiXenon.

Byłem nawet w komisie gdzie gość miał 3 auta z full dynamic led i powtarzał mi, że w soczewce jest BiXenon. Trochę mnie to dziwiło, bo zwykle przy ksenonach jest dodatkowo spryskiwacz wymagany?

PS. Odkręcanie koła do wymiany żarówki? Myślałem, że od czasu Fiata Stilo już mnie to nie czeka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Miałem wcześniej Focusa II - wymiana spoko, tylko potrzebny był klucz "gwiazdka" i wyciągało się lampę. W MK4 z tego co pamiętam też się wyciągało lampę, była chyba na 2 śrubach.

Chyba w takim razie trzeba brać full led i nie wymieniać nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gmikulski jest offline   Odpowiedź z Cytatem