View Single Post
Stary 27-11-2018, 09:14   #4244
GH_Stargard
ford::average
 
Avatar GH_Stargard
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 10-03-2016
Skąd: Stargard
Model: Mondeo Titanium S - Stylizacja RSO
Silnik: 2,5 Turbo (+wirus)
Rocznik: 2008
Postów: 59
Domyślnie Odp: Zachodniopomorski spam param

Cytat:
Napisał motorek4612 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Siema. Słuchajcie. Mam kłopocik. parę dni temu na prośbę mojego ojca chrzestnego znalazłem w szczecinie pięknego czerwonego smaxa w benzynie. oferta prywatna, pokazałem ja chrzestnemu,poprosił żebym zadzwonił i wypytał, wiec to uczyniłem, gość opowiedział mi o aucie to i owo, rozmowa była w piątek , wstępnie omówiliśmy się na niedziele, ale w sobotę napisałem do niego eska aby wysłał mi vin i date 1szej rejestracji- sprawdziłem auto w auto bazie dna i cepiku, i wyszło ze auto ma kręcony licznik i to grubo. Napisałem do właściciela SMS ze w z wiasku z nieścisłościami rezygnujemy z oględzin, podałem mu dlaczego rezygnujemy , gość mi odpisał iz ok, pozdrowiliśmy się i cześć jak czapka.
A dzisiaj mi pisze ze jutro jedzie do serwisu potwierdzać przebieg i jeśli się okaże ze jest taki jak ma w ogłoszeniu czyli 157 tys z groszem a nie 437 to on mnie pociągnie do odpowiedzialności za to ze nie może sprzedać auta--- se myślę no debil.... i co teraz mam zrobić ???zlać temat?????? czy jak oferty mu nie złożyłem, poprosiłem o zdjęcia auta i informacje , mam się martwic czy go olać ciepłym moczem??? o9głoszenie już zniknęło z sieci....
Olać go. A na wszelki wypadek wydrukuj sobie dane z twojego źródła wiedzy o tym fakcie. Będziesz miał dowód, że informacje nie wyssałeś z palca. I to tylko tyle
__________________
Ford Mondeo MK4 2,5T Titanium S Edition SVP - Stylizacja RSO
GH_Stargard jest offline   Odpowiedź z Cytatem