Temat: [Ogólne] SYNC2 z Polskim lektorem :)
View Single Post
Stary 25-11-2018, 11:51   #17
muffintsi
ford::advanced
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 01-05-2017
Skąd: Słupsk
Model: Mondeo MK2, MK4
Silnik: MK2-1.8 Zetec E, MK4-2.0 DW10C 163KM
Rocznik: MK2-12.1997, MK4-06.2010
Postów: 278
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Głosowe "przeczytanie" w języku polskim manewrów nawigacji wyraźnie widocznych na wyświetlaczu licznika oraz na ekranie Sync2 uważam za "dokonanie wiekopomne", ale jednak rozwiązujące problem całkowicie wydumany... Nawet kompletna "noga" angielskojęzyczna, po wyciszeniu informacji angielskiego lektora, miała dotychczas praktycznie dokładnie taki sam komfort dojazdu do celu... Takie jest moje zdanie.
A ja mam zupelnie inne zdanie. Akurat z angielskim nie mam problemow, ale nie kazdy zna ten jezyk. Mam inne podejscie do uzywania nawigacji. przede wszystkim jej slucham, a nie gapie sie w wyswietlacze. Zerkam na uklad skrzyzowania kiedy mam watpliwosc.

Zrobil sam, nie zrobil sam. Jezeli nie to wyjdzie z czasem... Bedzie najwyzej barszczyk na czym ugotowac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zakladac jednak z gory, ze zawsze @leszcz gotuje sobie to danie jest troche nie fair.

Zdzieracie juz winyl z plyty tymi przepychankami.

Swoja droga to forum jest specyficzne. Zdarzylo mi sie, ze chcialem czym sie za free podzielic ot tak, wiec opisalem jak na wlasnej, kupionej w ASO karcie z mapami do FXa zamienic bodaj 3 pliki, aby bez wrzucania spolszczonego bardzo legalnego softu miec wlasnie polskiego lektora. Moderator uznal to za piractwo na miare grzechu wielkiego.
muffintsi jest offline   Odpowiedź z Cytatem