Temat: [Fusion - Mondeo USA] dołożenie czujników PDC
View Single Post
Stary 13-11-2018, 22:30   #127
steell
ford::professional
 
Avatar steell
 
Imię: Andrzej Marek
Zarejestrowany: 26-12-2008
Skąd: Strzelce Opolskie
Model: Ford Fusion mk2 z USA /Mondeo mk5/
Silnik: 1,5 EB wersja SE, K&N 33-5000
Rocznik: 2014 model 2015
Postów: 1,310
Domyślnie Odp: dołożenie czujników PDC

Za dużo mieszasz, zajmij się jednym problemem. Rozumiem ze zmieniałaś z 8 na A, tak? Błąd prawdopodobnie występuje dlatego ze któryś czujnik lub wiązka jest uszkodzony, ale to napisali Ci już wcześniej. Pytanie jaki błąd Ci wyświetla komputer. Czym kodujesz czujniki? Powinien wyskoczyć błąd konkretnego czujnika. Potem dla pewności odłącz tak jak ci napisałem boczne czujniki, da sie od spodu bez zdejmowania zderzaka to zrobić i zobacz czy przy kodowaniu na 8 dalej będzie błąd. Jak tak to na pewno problem jest jak wyżej, czujnik, podpięcie wiązki do czujnika lub sama wiązka. Ale wpierw napisz jaki błąd pokazuje ci forscan, może nie bedzie trzeba nic odpinać. Na tym PAM na pewno da sie uruchomić 10 czujników, sprawdzone, prawdopodobnie da się też 12. Masz może zdjęcie naklejki z BCM z pod spodu, raczej nie masz ale nie zaszkodzi zapytać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Chodzi mi o numer jaki tam jest napisany, zaznaczyłem na czerwono . Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mój Grzechotnik]
Biały

Ostatnio edytowane przez steell ; 13-11-2018 o 22:45
steell jest offline   Odpowiedź z Cytatem