Temat: [Mondeo 2007-2014] Nieoryginalne radio i Convers+
View Single Post
Stary 16-10-2018, 09:35   #10
sesser
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-06-2013
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK4 FL
Silnik: 2.0D 140KM
Rocznik: 2011
Postów: 112
Domyślnie Odp: Nieoryginalne radio i Convers+

To tutaj się nie zgodzę, mam w drugim aucie C500 i działa mi sterownie z kiery z zewnętrznym dekoderem can-bus. Oraz sam system chodzi dużo plynniej niż na 4rdzeniowym Bosionie.
Jeśli chodzi prędkość działania to kiepskim nazwał był fabrycznego NX-a, Convers też nie grzeszy prędkościa w porównaniu do tych urządzeń, że juz nie wspomne jakości grafik i rozdzielczości ekranu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do tego jeszcze ekran jest IPS, a to już mega różnica! Zobacz sobie filmiki na YT, nie ma problemu z obsługą sterowania z kierownicy w C500. Jest nawet recenzja C500 kogoś z PL, gościu ma Conversa i sterownie z kiery, wszytsko ładnie działa. Chyba, że C500+ to jakiś inny wogole model, ale w opisie jest jak byk: Funkcje specjalne:Wsparcie Steering Wheel Control.

Update: własnie dostałem odpowiedz od oficialnego dystrybutora: "Yes, this C500+ model also support steering wheel buttons and converse+ function". Na jakiej podstawie takie wnioski wyciągnałeś ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał muaddib Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tylko zwróć uwagę, że nie obsługują sterowania z kierownicy, ani C500+ ani G10. A liczba rdzeni przy tych mało wydajnych procesorach ma małe znaczenie, RAM już bardziej. Tu się liczy optymalizacja systemu, a ona jest przy tego rodzaju wynalazkach - kiepska.
Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Ostatnio edytowane przez sesser ; 16-10-2018 o 10:31
sesser jest offline   Odpowiedź z Cytatem