Temat: [Mondeo 2007-2014] Zamiennik radia "dużego", tesla style
View Single Post
Stary 02-10-2018, 14:36   #16
tate00
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-06-2008
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5,
Silnik: 2.0 TDCi 180KM / 209 KM,
Rocznik: 2015,
Postów: 76
Domyślnie Odp: Zamiennik radia "dużego", tesla style

Cytat:
Napisał slazdu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Przyznać muszę że mnie też zainteresowało to rozwiązanie. Cena może być równie kusząca, ale jak człowiek zacznie wnikac w szczegóły, to znajduje też opinie. Przeczytałem czyjąś opinię widoczną w poprzednim linku. Po google tłumaczeniu widzimy takie coś.
"Zły produkt z mojego punktu widzenia. Wiele rzeczy jest w języku chińskim, nawet jeśli zmieniłem język na angielski, klimatyzacja ma jakiś tekst w języku chińskim, nie można zmienić domyślnej aplikacji navi, nie znaleziono żadnego lustra telefonu. Ma aux, ale nie ma ikony dla niego . Radio zwalnia się, gdy inna aplikacja odtwarza jakiś dźwięk. Jednostka zamarzła w przeglądarce, musiała ją zresetować. Miał zerwać kilka kawałków kreski, aby urządzenie pasowało do siebie. Kontrola klimatu jest irytujące przyciski są bardzo małe i nie można ich zobaczyć w słońcu. Nie wspominając o oprogramowanie jest bardzo restrykcyjne, nie można zmienić miasta na ekranie głównym, zegar nie dostanie poprawną datę, to jest o jedną godzinę mniej, wiele podstawowych funkcji androida usunięte."
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. chyba na razie sobie odpuszczę...
Pozdr.
slazdu
Zapomniałeś wkleić dalszy ciąg opinii,
wyjaśnienie chińczyka oraz odpowiedź kupca.
tate00 jest offline   Odpowiedź z Cytatem