Temat: [Focus 2011-2014] Awaria systemu wspomagania,
View Single Post
Stary 02-10-2018, 12:48   #22
mckur
ford::beginner
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 21-10-2013
Skąd: Gdańsk
Model: Focus MK III
Silnik: 1.6 95 km diesel
Rocznik: 2011
Postów: 12
Domyślnie Odp: Elektryczne wspomaganie kierownicy

Czy ktoś może polecić warsztat w okolicy Gdańska ? FOCUS MK3 2011 rok, siadło wspomaganie, najpierw przy odpaleniu chwile przycinało co jakis czas, teraz padło totalnie pod odpaleniu komunikat Awaria Wspomagania P.Instrukcja Obsługi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., chciałbym zdiagnozować czy szukać całej maglownicy, czy może jednak jakaś pierdoła.

Bump: I jeszcze pytanie, czy istnieje możliwość,że komputer złapał błąd i teraz trzeba go usunąć,żeby zadziałało ? Miałem podobną sytuacje lata temu w Punto II tam tez jest elektryczne wspomaganie, wymieniłem na nowe a okazało się,że kabel od wentylatora robił zwarcie i nie było wspomagania ioraz paliła się kontrolka, tylko,że tam wywalało bezpiecznik od wspomagania a tu nawet nie wiem gdzie jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., Czy ewentualnie po wymianie całej maglownicy z nowym silniczkiem,będzie trzeba robić konfiguracje czy powinno zaskoczyć bez podpinania pod kompa ? może ktoś to już przerabiał ?
mckur jest offline   Odpowiedź z Cytatem