Temat: [Mondeo 2007-2014] Zamiennik radia "dużego", tesla style
View Single Post
Stary 02-10-2018, 06:53   #14
slazdu
ford::average
 
Zarejestrowany: 20-01-2009
Skąd: pomorskie
Model: Mondeo IV
Silnik: 140KM TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 101
Domyślnie Odp: Zamiennik radia "dużego", tesla style

Witam
Przyznać muszę że mnie też zainteresowało to rozwiązanie. Cena może być równie kusząca, ale jak człowiek zacznie wnikac w szczegóły, to znajduje też opinie. Przeczytałem czyjąś opinię widoczną w poprzednim linku. Po google tłumaczeniu widzimy takie coś.
"Zły produkt z mojego punktu widzenia. Wiele rzeczy jest w języku chińskim, nawet jeśli zmieniłem język na angielski, klimatyzacja ma jakiś tekst w języku chińskim, nie można zmienić domyślnej aplikacji navi, nie znaleziono żadnego lustra telefonu. Ma aux, ale nie ma ikony dla niego . Radio zwalnia się, gdy inna aplikacja odtwarza jakiś dźwięk. Jednostka zamarzła w przeglądarce, musiała ją zresetować. Miał zerwać kilka kawałków kreski, aby urządzenie pasowało do siebie. Kontrola klimatu jest irytujące przyciski są bardzo małe i nie można ich zobaczyć w słońcu. Nie wspominając o oprogramowanie jest bardzo restrykcyjne, nie można zmienić miasta na ekranie głównym, zegar nie dostanie poprawną datę, to jest o jedną godzinę mniej, wiele podstawowych funkcji androida usunięte."
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. chyba na razie sobie odpuszczę...
Pozdr.
slazdu
__________________
slazdu
Mondeo IV TDCI 2008, 140KM. Taki, jakiego szukałem.
slazdu jest offline   Odpowiedź z Cytatem