Temat: [Focus 2008-2011] Radio 6000 CD NO PHONE (bluetooth)
View Single Post
Stary 24-09-2018, 12:11   #14
McMemorek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-07-2018
Model: Ford Mondeo MK5
Silnik: 2.0 TDCI 180KM
Rocznik: 2015
Postów: 18
Domyślnie Odp: Radio 6000 CD NO PHONE (bluetooth)

Cytat:
Napisał sajmonista Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
u mnie pomogla wymiana bezpiecznikow, konkretnie dwoch. gdzies na forum, w podobnym temacie pisalem, o ktore bezpieczniki chodzi.
Możesz podesłać link do tematu w którym pisałeś o tych bezpiecznikach ? Miałeś ten sam problem z napisem NO PHONE ?

Bump:
Cytat:
Napisał jacekk015 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A masz cyferki jak na obrazku?
Jeśli nie tzn., że nie masz wgranego żadnego telefonu.
Telefony dostają nr'ki z zakresu 1-6.
Aktywny telefon ma cyferkę w kółku.
Nie mam cyferek. Radio ewidentnie dostaje zawias na napisie NO PHONE. Nie działają żadne przyciski tj. MENU, regulacja glośności itp. Dopiero po przełączeniu na FM / CD - radio zaczyna działać normalnie. Odpięcie wtyczki z tyłu radia, wypięcie aku oraz odpięcie modułu BT nic nie pomaga. Zastanawiam się jak zmusić radio do Hard Resetu - tak, aby stracił wszystkie swoje ustawienia ( głównie stacje radiowe, bo te zawsze ma zapamiętane) - ciekaw jestem, co odpowiada za podtrzymanie napięcia zapisanych stacji radiowych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Koledzy z 1 strony owego postu napisali, żebym zrobił update radia przez USB. Niestety portu USB nie posiadam, tylko AUX, Tu pada moje pytanie : Czy jest jakaś inna droga niz przez USB aktualizacji oprogramowania radia ?

Dodam jeszcze, że znalazłem w internecie serwis, który zajmuje się naprawą tego błedu w radiu Forda właśnie w modelu 6000CD, niestety jak usłyszałem cene - 197 zł, gdzie za 150 zł na OLX są sprawne, używane radia to pomyślałem, że bez zestawu BT w sumie też da się jechać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez McMemorek ; 24-09-2018 o 12:18
McMemorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem