Temat: [Kuga 2013-2020] Ile palą wam autka ?
View Single Post
Stary 22-09-2018, 20:24   #372
majsterklim
ford::amateur
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 22-09-2018
Skąd: Kraków
Model: Ford Kuga
Silnik: 1,5
Rocznik: 2018
Postów: 5
Domyślnie Odp: Ile palą wam autka ?

No właśnie mogłem wziąć 2.0 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo z tego 1,5 podobno da sie ponad 200 KM wykręcić ale skrzynia nie wytrzymuje. Miałem FORDA RANGERA 2,5 TDCI i palił 14-15 max więc jestem w lekkim szoku. Myślałem że tu będzię podobnie kumpel robi w fordzie i mówił że jakaś panna ma taką i była na przeglądzie to 14,7 miała na kompie. Przy takim spalaniu bym nawet nie pisał na forum o problemie. Ale dziś byłem na stacji 230 km przejechanych 52 litry wlałem. Myślę że tez swoje robi jazda 4,5 km i gaszenie i po południu to samo, przynajmniej w tygodniu

Bump:
Cytat:
Napisał ołowiany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mówią żeby nie żyłować na początku. 200/h tuż po odebraniu - czego oczekiwałeś ? Wiem, ze się chce sprawdzić.
Powtórzę - wakacyjny wyjazd 11,4. Teraz jazda wiejsko/miejska/pozamiejska 11,2 od miesiąca. 2.0 EB.
Dziś zaobserwowane chwilowe lekko pod górkę przy rozpędzaniu bardzo mało agresywnym 47 l Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak jeździłem focusem ST to chwilowego nie było wogóle może i lepiej ale on palił mniej niż ta kuga bo 19,6-20,5 była średnia a jazda nieporównywalna.
majsterklim jest offline   Odpowiedź z Cytatem