View Single Post
Stary 13-09-2018, 16:41   #25
lucas4891
ford::professional
 
Zarejestrowany: 18-01-2012
Skąd: Verviers
Model: Turek
Silnik: 2.0 TDI
Rocznik: 2017
Postów: 1,653
Domyślnie Odp: 2.0 TDCI Brak mocy błąd p2263

Cytat:
Napisał lukivw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzisiaj musiałem.przejechac ok 80 km po autostradzie i zaobserwowałem że błąd pojawił się dopiero po przejechaniu 50 km. Mój obserwacje wyglądają tak że dopóki coś się nie rozgrzeje to można jechać nawet 160 km/h. W drugą stronę jak wracałem to do 120 km/h było ok a przekroczyłem tylko 130 i błąd się pojawił ale w tym momencie zwolniłem do 110 i turbina działa w dalszym ciągu. W programie torque przy sprawnej turbinie ciśnienie pokazuje do 6 psi. Natomiast gdy odłączy turbo program pokazuje -4 in/hg . Jeszcze jedno gdy jest błąd a turbo.dziala program pokazuje ciśnienie nawet 16 psi
Kolego, a nie masz forscana? Przydaloby sie wstawic wykresy cisnienia doladowania, plozenia czujnika kopiowania turbo, obciazenia i predkosci obrotowej silnika.
Mimo szczerych checi, z tego co wrzuciles, to osobiscie nie jestem w stanie niczego wywnioskowac.
16 psi to jakies 1.1 bara, wiec niewiele. Ale nie wiem czy to jest cisnienie sumaryczne z atmosferycznym czy nie, tak wiec...

Bump:
Cytat:
Napisał Driverka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej mam podobne objawy w moim s-maxie,czy udało ci się zlokalizować usterkę? bo u mnie turbo wymienione i dalej wchodzi w tryb awaryjny.
Przed zmiana turbiny byl zmieniany elektrozawor sterowania turbo?
Turbina byla zmieniona na jaka, uzywka regenerowana, nowa?
lucas4891 jest offline   Odpowiedź z Cytatem